Pronájem atelieru

Jste fotograf/ka na volné noze či nechcete investovat do místa a vybavení ateliéru? Chtěli byste vyzkoušet, co obnáší ateliérové focení, nebo chcete svou nabídku služeb rozšířit o ateliérové fotky? Pak právě pro vás nabízíme pronájem našeho moderního, vybaveného fotoateliéru za přijatelnou cenu, v centru Pardubic.​

Celková plocha ateliéru je 60 m2. Je vhodný i na větší a náročnější focení. Velkou výhodou je možnost využití jak denního světla ze tří velkých oken, tak i použití klasického ateliérového svícení na různých pozadích. Ateliér je určen a navržen především pro focení , partnerské, rodinné, tematické, fotografování rodin, narozenin, výročí atd. U jednoho z velkých oken je zákoutí s „rozkládací sedačkou “ pro focení například boudoir,glamour i akt.

Ve vybavení ateliéru jsou i soft boxy a deštníky a produkty drobnějších předmětů. Máte možnost využít několik druhů pozadí, jak klasické papírové v různých barvách, tak i 3D pozadí .. V ateliéru jsou mobilní držáky na pozadí, takže si můžete přichytit i případně vlastní pozadí. Po domluvě je možné zajistit vizážistku a/nebo asistentku (ceny za hodinu práce po domluvě a upřesnění specifikací). Focení zvířat je možné po předešlé domluvě.

Je možnost se domluvit využít studiového vybavení PC,a grafického zpracování

Možnost pronájmu je na telefonické domluvě cena je od 300 Kč / hod.

Možnost dlouhodobé spolupráce potom ceny dohodou.